Poznaj nas

 • Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy swoją profesjonalną wiedzę wielokrotnie potwierdzili zrealizowanymi projektami, wykładami
  na elitarnych konferencjach oraz publikacjami w specjalistycznej prasie.
 • Skutecznie walczymy o bezpieczeństwo teleinformatyczne naszych Klientów. Z odwagą podejmujemy wyzwania postawione przez cyberprzestępców.
 • Konsekwentnie wzmacniamy merytoryczną siłę naszego zespołu
  oraz starannie modyfikujemy stosowane technologie.
 • Tworzymy unikalną technologię, która wykrywa, eliminuje i zapobiega działalności cyberprzestępców.

PREBYTES Security Incident Response Team

PREBYTES świadczy usługi reagowania na incydenty. Dedykowany zespół Security Incident Response Team jest gotowy do podjęcia oraz obsługi zgłoszonego przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, iż pierwsze 24 godziny ataku są najbardziej krytyczne dla chronionej infrastruktury. Każdy wykryty lub zgłoszony atak spotka się z naszą natychmiastową reakcją.

PREBYTES Security Solutions Team

Czym byłaby wiedza o incydentach, gdyby nie była wykorzystywana do tworzenia innowacyjnych technologii chroniących przed cyberatakami. PREBYTES stworzył zespół ekspertów, którzy tworzą unikalne rozwiązania wspomagające reagowanie na incydenty bezpieczeństwa. Wszystkie rozwiązania są projektowane według najnowszych standardów bezpieczeństwa.

SKORZYSTALI Z WIEDZY NASZYCH EKSPERTÓW

Nasza wiedza, doświadczenie oraz stosowanie najlepszych narzędzi sprawia, że publikowane przez nas treści doceniają inni,
udostępniając w swoich artykułach nasze treści, schematy oraz zdjęcia.

Złośliwe oprogramowanie skutecznie podszywa się pod strony banków

Przed nową formą ataku na użytkowników z systemem Windows ostrzega Rada Bankowości Elektronicznej Związku Banków Polskich. Złośliwe oprogramowanie jest w stanie skutecznie podmienić serwis banku na podstawioną przez przestępców stronę.

Banki ostrzegają przed trojanem na Androida

Przestępcy mają nowy sposób na oszukanie właścicieli smartfonów z Androidem – podszywają się pod aktualizację systemu. Fala ataków zagraża korzystającym z aplikacji polskich banków.

Uważaj na wiadomości SMS infekujące smartfony złośliwym oprogramowaniem

Ataki polegają na rozsyłaniu wiadomości SMS z linkami do instrukcji aktualizacji. Kliknięcie w link powoduje instalację złośliwego oprogramowania. W celu wzbudzenia większego zaufania i uwiarygodnienia oprogramowania, cyberprzestępcy prezentują również producenta smartfona i wyświetlają odpowiednie logo.

Nie pomoże zielona kłódka – ten koń trojański tak podmieni stronę banku, że nie zauważysz

Nawet, jeśli zawsze samodzielnie wpisujesz w przeglądarce adres WWW swojego banku i sprawdzasz, czy w pasku adresu widać zieloną kłódkę, to i tak możesz trafić na serwer przestępców. Najnowszy koń trojański potrafi Cię sprytnie oszukać.

PACCA – nowy atak na klientów banków z użyciem fałszywych certyfikatów

Banki w przeznaczonych dla klientów informacjach dotyczących bezpieczeństwa usług internetowych często przedstawiają „zieloną kłódkę” wyświetlaną na pasku adresowym przeglądarek jako gwarancję całkowitego bezpieczeństwa. Wiadomo, że certyfikacja jest kwestią znacznie bardziej złożoną, czego atakujący nie omieszkali wykorzystać w ofensywie wymierzonej przeciwko klientom w Polsce i Rosji.

Groźny wirus na telefony

Przychodzi SMS z informacją, że trzeba pobrać aktualizację dla androida. Klikasz - i właśnie instalujesz złośliwe oprogramowanie. Teraz złodzieje tylko czekają, aż wpiszesz adres strony internetowej swojego banku. I podmieniają prawdziwą stronę na fałszywą, która służy do przechwytywania loginów i haseł do kont.

Kariera

Chcesz pracować w firmie, która inwestuje w potencjał, wiedzę i pasję ludzi? Zapraszamy do nas. Jesteśmy otwarci na osoby z głowami pełnymi niekonwencjonalnych pomysłów. Każdego dnia walczymy z cyberprzestępczością, chroniąc ludzi i firmy na całym świecie przed kradzieżą danych i oszustwami. Jeżeli chcesz podejmować z nami wyzwania jakie stawiają przed nami hakerzy, to wyślij do nas swoje CV.

Praca

Ufamy, że efektywność pracy zależy od poważnego oraz odpowiedzialnego traktowania innych. Zapewniamy wszystkim naszym pracownikom stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Pracując u nas, będziesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednim dla siebie miejscu.

Wiedza i rozwój

Chcemy, aby każdy z naszych pracowników rozwijał swoje umiejętności i poszerzał swoją wiedzę. Proponując bezpłatne profesjonalne szkolenia, dajemy możliwość rozwoju zawodowego nie tylko w obszarze IT. Zdobyta wiedza, pozwoli Ci na osiągnięcie zamierzonych celów.

Wynagrodzenie

Naszym założeniem jest, aby każdy pracownik był zadowolony z wykonywanej przez siebie pracy. Doceniając zaangażowanie, zapał, potencjał oraz kreatywność naszych pracowników, gwarantujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz dodatkowe benefity.

Zespół

Dążymy do tego, aby nasz zespół tworzyły osoby z pasją oraz pełne zaangażowania. Oferując odpowiedzialną pracę w stale rozwijającym się zespole, dajemy pracownikom dostęp do najnowszych technologii i gadżetów. Dzięki pracy u nas możesz poszerzać swoje horyzonty i wiele się nauczyć.

Atmosfera

Zdrowa atmosfera w pracy jest ważnym czynnikiem wpływającym na satysfakcję z pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby ludzie w zespole czuli się komfortowo. U nas nie ma sztywnych zasad, które panują w korporacjach. Wszyscy pracownicy mają wpływ na rozwój firmy. Tylko od Ciebie będzie zależeć, jak daleko zajdziesz.

Miejsce pracy

Praca przed komputerem bywa wyczerpująca. Pracując w naszej firmie możesz wyjść na spacer do ogrodu, zjeść lunch na tarasie, popatrzeć na otaczającą zieleń lub po prostu delektować się ciszą i śpiewem ptaków. W każdej chwili możesz naładować baterie przed kolejnym czekającym Cię ciekawym wyzwaniem.

Oferty pracy

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na rynku polskim i zagranicznym od 9 lat. Realizujemy wiele ciekawych
i ambitnych projektów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych,
rownocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Tworzymy nowe,
unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi.

Jeżeli jesteś osobą, która:
 • posiada wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
 • biegle zna obsługę komputera
 • nie ma problemów z edycją dokumentów w Word, Excel oraz PowerPoint
 • posiada praktyczne umiejętności korzystania z zasobów Internetu w tym potrafi odnaleźć informacje w Google
 • chce rozwijać się w branży IT
Proponujemy pracę, która polega na:
 • wyszukiwaniu oraz analizowaniu zagrożeń cyberbezpieczeństwa
 • monitorowaniu systemów informujących o zdarzeniach w sieci
 • tworzeniu procedur postępowania w przypadku wykrycia określonych zdarzeń
 • redagowaniu krótkich informacji z wykonanej pracy zespołu
 • pomocy w codziennym wsparciu i obsłudze klientów
 • tworzeniu krótkich informacji podsumowujących pracę
 • dbaniu o dobry wizerunek firmy w mediach społecznościowych
Twoimi atutami są:
 • wykształcenie informatyczne lub pokrewne techniczne
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • doskonała organizacja pracy własnej
 • znajomość języka angielskiego
 • podstawowa znajomość Agile
Oferujemy:
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
 • bezpłatne profesjonalne szkolenia
 • nowoczesne środowisko pracy, miłą atmosferę pracy
 • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze IT
 • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli w ciągu 14 dni od daty wysłania przez Ciebie CV nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoje CV oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte.

Administratorem danych osobowych jest PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku, ul. Sandomierska 6, 37-300 Leżajsk.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane nie będą powierzane innym odbiorcom. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.

Jeżeli chcesz nam umożliwić zapoznanie się z Twoim CV, prosimy o zawarcie w wiadomości poniższej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

PREBYTES od ponad dekady toczy permanentną bitwę z cyberprzestępcami. Realizujemy wiele ciekawych
i ambitnych projektów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych,
rownocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Tworzymy nowe,
unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi. Szukamy Ciebie jeśli znasz część z poniższych technologii:

// database
 • MariaDB
 • MySQL
 • PostgreSQL
 • Redis
// programming
 • Asembler
 • bash
 • CSS
 • HTML
 • Java
 • JavaScript
 • Node.js
 • PHP
 • Python
// protocols
 • DNS
 • HTTP
 • ICMP
 • IMAP
 • SMTP
 • SSL
 • TCP/IP
// services
 • Hyper-V
 • nginx
 • SSH
 • VMware
 • Xen
 • // utilities
  • Jira
  • Confluence
  • Git
  • Linux tools (curl, wget, grep, awk)
  • rsync
  • Oferujemy:
   • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
   • bezpłatne profesjonalne szkolenia
   • nowoczesne środowisko pracy, miłą atmosferę pracy
   • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze IT
   • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

    • Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta to wraz z CV prześlij do nas ankietę, w której przy każdej z powyższych technologii oznaczysz od 0 (brak) do 9 (ekspert) poziom Twoich umiejętności. Dzięki tej ankiecie będziemy mogli sprawniej dopasować Cię do Twojego nowego zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli w ciągu 14 dni od daty wysłania przez Ciebie CV nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoje CV oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte.

Administratorem danych osobowych jest PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku, ul. Sandomierska 6, 37-300 Leżajsk.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane nie będą powierzane innym odbiorcom. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.

Jeżeli chcesz nam umożliwić zapoznanie się z Twoim CV, prosimy o zawarcie w wiadomości poniższej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

PREBYTES od ponad dekady toczy permanentną bitwę z cyberprzestępcami. Realizujemy wiele ciekawych
i ambitnych projektów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych,
rownocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Tworzymy nowe,
unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi.

Jeżeli jesteś osobą, która:
 • dobrze zna jeden lub kilka języków programowania takich jak JavaScript, Java, PHP
 • dysponuje podstawową znajomością HTML oraz CSS
 • dysponuje podstawową znajomoscią MySQL
 • programuje przynajmniej od roku
Twoimi atutami są:
 • praktyczne umiejętności korzystania z Google
 • znajomość obsługi Photoshopa
 • pasja do programowania
 • komunikatywny angielski umożliwiający zrozumienie dokumentacji technicznej
Proponujemy pracę, która polega na:
 • kreatywnym rozwijaniu istniejących projektów
 • tworzeniu innowacyjnych rozwiązań webowych
 • aktywnej współpracy z zespołem
 • podejmowaniu ambitnych wyzwań programistycznych
Oferujemy:
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
 • bezpłatne profesjonalne szkolenia
 • nowoczesne środowisko pracy, miłą atmosferę pracy
 • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze IT
 • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli w ciągu 14 dni od daty wysłania przez Ciebie CV nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoje CV oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte.

Administratorem danych osobowych jest PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku, ul. Sandomierska 6, 37-300 Leżajsk.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane nie będą powierzane innym odbiorcom. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.

Jeżeli chcesz nam umożliwić zapoznanie się z Twoim CV, prosimy o zawarcie w wiadomości poniższej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

Zaufali nam

Kontakt

Sandomierska 6, 37-300 Leżajsk, Polska +48 (17) 785 19 85 hello

ISO 27001 - ZAKRES CERTYFIKACJI

Obsługa incydentów, świadczenie usług mających na celu implementację rozwiązań IT w zakresie ochrony i zabezpieczeń, doradztwo technologiczne, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, audyty aplikacji i sieci oraz wsparcie w zakresie bezpieczeństwa IT.